Projekty Architektoniczne Biur, Budynków, Domów, Wnętrz

Dom we Wrocławiu charakteryzuje prosta forma, elegancja i współczesna stylistyka. Piętro domu zajmują pokoje dziecięce: dla chłopca i dla dziewczynki, każdy z pokoi posiada łazienkę, tu znajduje się również część należąca do rodziców: sypialnia z dwoma garderobami i pokojem kąpielowym. Pokój kąpielowy powstał dodatkowo (już w toku prac wykończeniowych). Na niewykorzystanej części dachu nad garażem zbudowano szklaną oranżerię, przyłączając ja do wcześniejszej nieco za małej łazienki. W tej przestrzeni mieści się obszerna wanna i kabina prysznicowa oraz wygodne siedziska, całość uzupełnia zieleń. Jest to punkt, z którego rozpościera się najpiękniejszy widok na góry. Użycie ciepłego beżu i odcieni brązu pozwoliło uzyskać niezwykle intymną atmosferę.
Czas jednak udowodnił, że oświetlenie oparte na diodach LED w przypadku niektórych roślin i koralowców nie zawsze się sprawdza. To, co wydawało się na początku właściwe, nie zawsze dawało oczekiwane efekty w postaci właściwych przyrostów roślin i koralowców. Akwaryści świadomi plusów i minusów każdego z rozwiązań coraz częściej powracają do oświetlenia swoich zbiorników lampami ze specjalistycznymi żarnikami meta-halogenkowymi lub świetlówkami T5.
Rozważony przypadek będzie dotyczył instalacji w domu jednorodzinnym, dwukondygnacyjnym z ogrodem. Teren - podjazd i ogród - ogrodzony, z jednej strony oświetlony przez latarnie uliczne. wiecej info na domem znajduje się droga osiedlowa niskim natężeniem ruchu. Do głównych zagrożeń należy ryzyko kradzieży z włamaniem. Ponadto monitoring chronić ma przed aktami wandalizmu (śmiecenie, napisy na murach), oraz odstraszać potencjalnych oszustów i domokrążców.
: ) taaaak Chętnie zamieszkałabym w takim małym domku z kolorowymi poduchami, girlandą, stolikiem do pracy. Jako projektantka wnętrz sama ulegam modzie, od dawna marzy mi się ogromny uszak, jednak trzymając się powyższych zasad, zapewne wybiorę do mojego domu mniejszy mannequin, lub fotel wiszący. Dostępność wzorów i kolorów nie powinna być hamulcem. Jeśli macie zachowawcze szare lub beżowe wnętrze, fotel na pewno je ożywi i nada designerskiego sznytu.
Właściwe rozplanowanie przestrzeni, estetyczne bryły, funkcjonalny rozkład pomieszczeń oraz nieszablonowe projekty to główne zalety Ktura Architekci Poznań. Dzięki wiedzy i doświadczeniu możemy zaoferować Państwu projektowanie budynków, zapewniających przestrzeń, w której chce się żyć. Biuro projektowe zajmuje się przygotowaniem projektów nie tylko dla Klientów indywidualnych, ale także agency i przedsiębiorstw. Nasze biuro projektowe posiada bogate portfolio, które obejmuje domy mieszkalne, projekty wnętrz oraz lokali użytkowych i komercyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami i skorzystania z oferowanych przez nas usług.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *